«СРТ-Архів» пропонує своїм клієнтам повний спектр послуг з управління документами та архівами організацій та підприємств по всій Україні.

Починаючи з послуг архівної обробки, які виконують наші досвідчені архіваріуси, ми в першу чергу дотримуємось високого професійного рівня сервісу,  який пропонуємо клієнтам.

Наші спеціалісти приїдуть у Ваш офіс, проаналізують стан справ, визначать вартість робіт. Зауважте - ВСІ ПОСЛУГИ з архівної обробки документів виконуються за державними розцінками!

На всіх етапах роботи з документами, незалежно від того, де це відбувається - в офісі Вашої компанії або на території нашого архівного сховища, ми завжди забезпечуємо конфіденційність у роботі з документами.

Окрім архівної обробки документів, «СРТ-Архів» пропонує підготовку документів до вивезення, упаковку документів, палітурні роботи, вивезення документів, складання акта про "знищення", здачу документів до Державних архівних органів, знищення документів. Реалізуємо спеціалізовані стелажі для архівів та бібліотек, а також картонаж.

Архівна компанія пропонує також ряд інноваційних  послуг:   прийом документів на зберігання поза офісом у власному архівосховищу, прийом документів організацій, що ліквідуються, прийом на зберігання документів юридичних та адвокатських компаній, сканування документів та введення даних, формування електронного архіву підприємства, резервне копіювання на сервері нашої компанії, розробку загальної концепції архівного зберігання в організації з урахуванням законодавчих та нормативних актів.